Як побороти хронічну втомуВтома, перш за все, позначається на нашій продуктивності. Коли людина втомлена, то вона повільніше працює, все частіше забуває про ті чи інші справи, часто проявляє роздратування та нестерпність в розмові з оточуючими. Хронічна втома - досить небезпечне захворювання, що характеризується тривалою втомою, яка не минає навіть після повноцінного відпочинку.

Якщо ви вже довгий період відчуваєте знесилення, пропонуємо переглянути симптоми, які супроводжують хронічну втому:

Основні симптоми хронічної втоми: відсутність відчуття відпочинку після повноцінного нічного сну; підвищена сонливість в денний час доб; неможливість швидко заснути навіть після напруженої фізичної праці; часто повторювані головні болі без видимих на це причин; невмотивоване роздратування; поганий настрій, приводів якому немає; часті інфекційні захворювання та алергічні реакції; зниження пам’яті і здатності концентруватися.

Якщо ознаки хронічної втоми присутні у вашому повсякденному житті, то якнайшвидше потрібно їх усунути. Що ж для цього потрібно?

Методи боротьби з хронічною втомою:

Спорт та часті прогулянки. Навіть 40 хвилин пробіжки чи звичайної прогулянки на свіжому повітрі здатні привести організм в тонус і додати сили для боротьби зі стресом та втомою.

Сон. Додатковий сон покращить ваше самопочуття.

Корекція харчування. Потрібно виключити зі щоденного раціону всю жирну та смажену їжу.

В жодному разі не переїдати перед сном.

Менше кофеїну. Потрібно знизити дозу кофеїну. Щоб відчувати себе бадьоро - потрібно більше спати.

Консультація лікаря. Можливо, найкращим способом для боротьби з хронічною втомою стане візит до лікаря. Здача кількох аналізів та обстежиння допоможе виявити, чи не потребує ваш організм певних вітамінів, нестача яких теж негативно впливає на наше самопочуття.


0 коментарів