У Власівській загальноосвітній школі №8 відбулось свято першовересня

Перше вересня - цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, як для учнів так і для батьків.

Свято першовересня відзначили в загальноосвітній школі №8 селища Власівка. Цього року до учнівської спільноти приєдналися 72 першокласника. Право першого дзвінка було надано учню 11-го класу Данилу Кузьменко та учениці 1-го класу Ірині Пасько.

З початком нового навчального року власівську громаду привітали: Світловодський міський голова Андрій Маліцький, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлія Орлова, староста селища Власівка Любов Жарікова, представники депутатського корпусу Світловодської міської ради Максим Бакуменко, Мирослав Івасюк, Тетяна Корф та Володимир Чорний.

Варто зауважити, що новий навчальний рік в селищі Власівка стартував в оновленому приміщенні школи №8. За останній рік були виконані значні роботи з реконструкції та модернізації, як навчальних приміщень так і спортивних майданчиків на території навчального закладу. Ремонтні роботи наразі ще тривають, але до початку опалювального періоду приміщення школи буде повністю готове до експлуатації.

Наразі уряд оновлює школи по всій країні, вдосконалюючи освітню інфраструктуру по всій Україні. Вже запрацювала програма «Здорова Україна», значна частина якої присвячена саме активностям школярів і студентів. Культура спорту і здоров’я – це те, чого також потрібно навчатися, щоб мати якісне життя. А умови для цього держава гарантує, - так зазначає медіацентр Президента України Володимира Зеленського.

Освітній процес розпочато в усіх школах міста Світловодська та Світловодської міської територіальної громади. Бажаємо учням та студентам високих учбових здобутків.


0 коментарів