НА КіровоградщиНІ СТАРТУВАЛА міжнароднА виставкА«Агроекспо - 2021»На Кіровоградщині розпочалась щорічна міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо-2021», яка цьогоріч проходить вдев’яте. Деталі підготовки та проведення заходу обговорювалися в рамках засідання обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності. Очільниця облдержадміністрації Марія Чорна акцентувала: до знакового для області заходу мають долучитися усі РДА та території Кіровоградщини.

Міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо - це наймасштабніша в Україні АПК виставка, що проходить у Кропивницькому (Кіровограді).

Агропромислова виставка AgroExpo - аграрна виставка та виставка техніки і обладнання для АПК водночас. На агропромисловій виставці AgroExpo проходить польова демонстрація техніки та технологій.

Програма агропромислової виставки АгроЕкспо передбачає: експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК на експоплощі понад 125 000 м2; демонстраційні покази сільськогосподарської техніки та технологій на полігонах виставкого комплексу АгроЕкспо; виставка тваринництва та птахівництва; знижки від 5% на техніку відомих іноземних та вітчизняних виробників техніки для АПК; виставка автомобілів AutoLand (Автоленд); спеціальні заходи та бізнес-форуми; конференції, консультації фахівців; розважальні заходи в рамках «Покровського ярмарку».

Цьогоріч виставка проходить за підтримки трьох міністерств – економіки, з питань стратегічних галузей промисловості та аграрної політики і продовольства. На сьогодні наповненість зовнішньої експозиції виставки складає 100%, внутрішньої – 98,74%. На виставці також будуть представлені іноземні експозиції представників з посольств Великої Британії та Білорусі. Також у заході братимуть участь представники з Катару, Польщі, Туреччини. Міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо» пройде з 29 вересня по 2 жовтня 2021 року.

Світловодщина також активно готується до участі в "Агроекспо 2021". З даного питання було зібрано ряд організаційних комітетів при Світловодській міській раді. Про виставкову експозицію Світловодської міської територіальної грромади на теренах агропромислової виставки "Агроекспо 2021" читайте в наступному номері газети "Вісті Світловодщини".

0 коментарів