В Кропивницькому відбулась агропромислова виставка "Агроекспо-2021"

У ІХ Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2021», яка проходила з 29 вересня по 2 жовтня, взяли участь 512 компаній-експонентів та близько 500 учасників «Покровського ярмарку». «AGROEXPO» — найбільша виставка України, яка також входить до десятки найбільших виставок Європи. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри — 125 000 м².

У Кропивницькому відбулась найбільша аграрна виставка України «Агроекспо – 2021» за в якій взяли десятки тисяч фермерів та понад пів тисячі компаній.

Цього року агро-виставка в Україні проходить вже вдев’яте і кожного року територія та асортимент виставкових експозицій збільшується в десятки разів. До всього ж, всі експонати на виставці можна випробувати в ділі - у полях, а потім вже купити. Також презентовано великий асортимент сільськогосподарської техніки та продукції, багато павільйонів з племінними тваринами і птахами.

На виставці свою техніку презентували майже всі відомі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні, так і вітчизняні, зокрема «JohnDeere», «NewHolland», «Case», «Fendt», «Claas», «Гомсельмаш», «ХТЗ», Ельворті, «Лозовські машини» тощо. Також, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці була представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки. Новинкою стала експозиція підприємств з Великобританії — вона була презентована вперше. «АгроЕкспо» стала першою сільськогосподарською подією для посольства Британії за межами Києва.

Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці, побачити техніку в роботі — на демонстраційних показах, прийняти участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом, а географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі України.

Світловодщина також приймала активну участь «Агроекспо – 2021», зокрема відомі підприємства Світловодської міської територіальної громади та Великоандрусівської сільської об’єднаної громади: ПП «Світловодська паляниця», ТМ «Королівський смак», ТОВ «Світловодський маслосирзавод», Власівський цех по виробництву пива «Командор», ПП «Поліна» та СФГ «Гвіса» та інші.

Світловодський міський голова Андрій Маліцький очолив делегацію від Світловодської міської територіальної громади разом заступником з питань виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлією Орловою, начальником управління економіки, ресурсів і розвитку міста Крістіною Ахтирською та начальником управління культури і туризму Тетяною Мельник та взяли активну участь у наймасштабніший агропромисловій виставці України “Агроекспо 2021”, а також в культурно-розважальному заході “Покровський ярмарок”.

Попередньо, організаційним комітетом при Світловодській міській раді було розроблено план презентації виставкової експозиції для презентації Світловодської міської територіальної громади. Кілька автобусів з відповідним оснащенням, а також, безпосередньо, самими учасниками мистецького марафону – народним аматорським вокальним ансамблем Світловодського будинку культури “Дніпряночка” на чолі з керівником – заслуженим працівником культури України Надією Татарніковою та народним жіночим вокальний ансамблем Власівського будинку культури “Либідь”, керівник і акомпаніатор Ольга Суліга.

Готуючись до мистецького заходу його учасниками було встановлено масивний намет з експозицією, яка демонструвала широкий потенціал саме нашої громади: чудові краєвиди на березі мальовничої річки Дніпро, неповторність населених пунктів, уже об'єднаної громади, на мультимедійному банері, а також духовні скарби.

Щодо останніх, аби учасники ярмарку мали змогу доторкнутись до прекрасного, була організована виставка робіт талановитих представників нашої громади - майстра з плетіння еколози Олени Нікітіної та самобутньої художниці Ольги Кравченко, яка не лише представила частину своїх картин, а й вразила журі “Покровського ярмарку” на чолі з символом і брендом ярмарку – комедійним персонажем Мартином Борульою, провівши їм професійний майстер-клас з живопису рідних нам хвиль Дніпра завдяки техніці малювання пером.

Загалом агропромислова виставка "Агроекспо", зважаючи на величезну площу полігону для демопоказів, включала, для всіх охочих, й експозиції провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, засобів захисту рослин, зберігання та переробки продукції на відкритих майданчиках та у павільйоні; польові демонстраційні покази техніки у роботі; експозицію тваринництва (виставку племінних тварин та птиці); Всеукраїнський освітній ярмарок; фестиваль “Вуличної їжі”; виставку автомобілів “AutoLand”; тест-драйви кросоверів та позашляховиків тощо. Усе це супроводжувалось виступами народних колективів, майстер-класами, продажем різноманітної продукції (серед якої сувеніри й вироби майстрів з усіх куточків України), арт-інсталяціями, селфі-зонами тощо.

“Світловодщина показала, що на Кіровоградщині, мабуть, найкращі колективи не тільки в Україні, а й на всій планеті. Ми на вас дивились і пишались, ви неймовірні”, - поділилась враженнями директор обласного центру народної творчості Тетяна Назаренко.

Юлія Абрамкіна


0 коментарів