У Світловодську пройшов юнацький турнір з баскетболуДвадцять восьмого листопада на базі Світловодського міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського відбувся турнір з баскетболу серед команд юніорів. В турнірі взяли участь команди: «Черкаські мавпи» місто Черкаси, «БАСА» місто Дніпро та «Комети», «Комети» - 2006 місто Світловодськ.Спортивний комплекс імені Анатолія Тузовського вже вкотре стає баскетбольним осередком міжрегіональних змагань. Директор спорткомплексу Володимир Лисак всебічно сприяє розвитку та популяризації спорту, як на місцевому так і на всеукраїнському рівні. Таким чином Світловодська юнацька команда з баскетболу «Комети» є багаторазовими призерами всеукраїнських Чемпіонатів. Варто зауважити, що протягом останнього року «Комети» грають у вищій лігі своєї вікової категорії.

В урочистому закритті турніру взяли участь директор Світловодського міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського Володимир Лисак, директор Світловодської КДЮСШ №1 Василь Мороз та старший суддя змагань Максим Кушнір. Учасників відзначили медалями та кубками турніру.

Секундометрист Владислав Сапсай, старший суддя Максим Кушнір, суддя Андрій Корецький, секретар змагань Вадим Калініченко, оператор часу для кидка Дмитро Власюк.

Результати турніру:

«БАСА» 40 -100 «Комети» - 2006;

«Комети» 100 – 40 «БАСА»;

«Черкаські мавпи» 93 – 94 «Комети»;

«БАСА» 40 – 100 «Черкаські мавпи»;

«Комети» - 2006, 65 - 61 «Черкаські мавпи».

Юлія Абрамкіна
0 коментарів