До уваги власниківбджолосімей громади!!!!


Дотація за наявні бджолосім’ї - надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Документи для отримання дотації:

1. Копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.

2. Копія рішення про державну реєстрацію потужності.

3. Копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку (IBAN).

4. Картковий рахунок.

5. ЄДРПОУ Банку.

6. Копія паспорта громадянина України.

7. Копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті). (Ідентифікаційний номер).

З питань реєстрації звертатися до управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України буд. 14, ІІ поверх, кабінет № 30.


0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. 1. Повна назва документа державного планування Програма економічного і соціального р