Безпека на Світловодській кризіДругого лютого на території Кременчуцького водосховища був проведений профілактичний захід з метою убезпечення людей під час перебування на кризі. Захід було проведено за організації начальника водолазно-рятувального відділення міста Світловодська водолазно-рятувальної групи аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Кіровоградській області Юрія Москаленка, і це не перша соціальна акція направлена на ознайомлення громадян з правилами перебування на водних об’єктах, як в літній так і зимовий період року. В заході також взяли участь начальник Державного агентства рибного господарства України Управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області (Кіровоградського рибоохоронного патруля) Вячеслав Грибенко, а також депутат Світловодської міської ради за сумісництвом куратор осередку «ЗЕмолодіжка» на території Світловодської міської територіальної громади Денис Чугуєв.

Подібні акції проводяться на постійній основі, але цього разу було вперше задіяно спеціалізовану техніку аероглісер “Пегас” - ковзаючий по поверхні води човен, що приводиться в дію повітряною тягою. Під час заходу були проведені тематичні бесіди з рибалками, та роздані ознайомчі листівки з правилами перебування на кризі та методами порятунку з крижаної води на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

- Перебуваючи на кризі, громадяни повинні усвідомлювати, що ситуація може стати небезпечною в будь-яку хвилину. Наша мета убезпечити громадян від нещасних випадків, тому працівники водолазно-рятувального відділення міста Світловодська направляють левову частку своєї роботи на профілактичні заходи, аби в майбутньому не виникало трагедій пов’язаних з втратою життя людей.коментує начальник Світловодського водолазно-рятувального відділення Юрій Москаленко.

Юлія АБРАМКІНА0 коментарів