На Світловодщині вчителів вітали з професійним святомДень працівників освіти або День учителя — професійне свято працівників освіти України, яке відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Свято вперше почали відзначати в Радянському Союзі. У 1994 році ООН і ЮНЕСКО заснували ще одне професійне свято педагогів – Міжнародний день вчителя.

Одним з видів вшанування вчителів є так званий «День самоврядування», коли старшокласники самостійно беруться проводити уроки, даючи тим самим можливість вчителям відпочити. У багатьох школах цей день є скороченим, а після нього часто проводяться концерти.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 417/2020 «Про День територіальної оборони України», згідно з яким цей день тепер відзначають щорічно у першу неділю жовтня.

“Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб’єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій Глава держави запровадив День територіальної оборони України”, - йдеться в указі.

Відзначали день вчителя й на Світловодщині. Яскравий святковий концерт відбувся в Світловодському Міському Палаці Культури за участі хореографічно-вокальних колективів та зірок місцевої сцени. В рамках заходу, освітян Світловодської міської територіальної громади відзначили квітами та нагородними листами керуюча справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Тетяна Головачова та начальник управління освіти Світловодської міської ради Ольга Меркулова.

З шанобливим ставленням та повагою віднеслись і до ветеранів освітньої галузі. Третього жовтня учні Захарівського НВК привітали з професійним святом вчителів-пенсіонерів, висловлюючи щиру подяку за самовіддану вчительську працю.

Юлія АБРАМКІНА0 коментарів