В Світловодську відзначили міжнародний День музикиМузика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Вперше міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього прекрасного Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній і поважній організації ЮНЕСКО. На 15-й Генеральній асамблеї IMC, проведеної в 1973-му році в Швейцарії, місто Лозанна, було прийнято відповідне рішення.

На всесвітньому рівні День музики відзначають в перший тиждень жовтня, долучаючись до міжнародних традицій і Світловодську, на місцевому рівні мелодичним концертом відзначили дане свято. Тематичний концерт відбувся в концертному залі Світловодської дитячої школи мистецтв, за участі викладачів та вихованців даного творчого осередку.

- З приємними почуттями, з хвилюванням, з радістю до святкування міжнародного Дня музики відносяться викладачі і учні музичного відділення нашого освітнього закладу. Для нас музика є особливою – вона і є наше життя, вона оточує нас щодня, щомиті, щохвилини і викликає непередбачувані почуття, які не можливо передати словами. Ми – щасливі люди, адже в своїй професії ми поєднуємо все прекрасне, що є в цьому світі, це – діти та музика. – з натхненням говорить директор Світловодської школи мистецтв Ірина Темнова.

На святі побувала Юлія АБРАМКІНА0 коментарів