Світловодська МТГ відзначили 30-тиріччя незалежності України


Україна потужно відсвяткувала 30-тиріччя своєї незалежності. В кожному населеному пункті гучно та яскраво святкували День народження нашої країни. Світловодська МТГ не стала вийнятком із правил – незабутньо, сучасно та патріотично святкували головну подію 2021 року.

З нагоди свята, світловодці на чолі зі Світловодським міським головою Андрієм Маліцьким, профільними заступниками міського голови, представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадськими активістами та жителями міста взяли участь в патріотичній ході по набережній Світловодська, від Мистецького узвозу до ресторанного комплексу «LEVEE», де потім долучилися до

виконання гімну України в режимі он-лайн з громадами Кіровоградської області. До проєкту “Наймасовіше онлайн-виконання державного Гімну України" долучилися 5366 жителів. З 49 громад – 4891 виконавців, 475 – з Кропивницького. Онлайн-трансляція рекорду здійснювалася на платформі ZOOM. Рекорд зафіксували в Національному реєстрі рекордів України.

Головна святкова локація базувалася на центральній площі Світловодська, біля приміщення адмінбудівлі. Тематичні фото-зони, фестиваль вуличної їжі, атракціони, аніматори та ходулісти розважали дитячу аудиторію. Святковий концерт розпочався з конкурсу краси «Народжена вільною», в якому взяли участь талановиті жінки Світловодщини. Сім неймовірних учасниць конкурсу, серед яких були громадські активістки, волонтерки, письменниці, журналістки, спортсменки та педагоги презентували свої досягнення та таланти. Високоповажне журі конкурсу на чолі з начальником управління культури та туризму Світловодської міської ради Тетяною Мельник відзначили учасниць конкурсу номінаціями відповідно до їх талантів та нагородили цінними призами від Світловодського міського голови Андрія Маліцького та народного депутата України Олеся Довгого.

В рамках заходу Світловодський міський голова Андрій Маліцький з нагоди відзначення 30-тиріччя незалежності України відзначив Грамотами та Почесними Грамотами виконавчого комітету Світловодців за видатні заслуги перед громадою. Андрій Іванович у вітальній промові звернувся до жителів та гостей міста:

- Дорогі земляки, рідна Світловодська громада! Щиро вітаю вас із величною подією, яка тридцять років тому об’єднала Україну. Зазначу, що українська незалежність - це не подарунок, а постійна боротьба за свободу. Кожен із нас робить свій посильний внесок в цю боротьбу. Виховуючи дітей в дусі патріотизму, проявляючи свідомість у громадянську активність, роблячи правильні висновки з минулого. Для мене особисто незалежність це величезна відповідальність, це шанс будувати свій український дім, таким, яким ми його хочемо бачити. Хочу побажати всім нам натхнення для розбудови потужної, багатої України. Нехай благородні синьо-жовті кольори неба і пшениці

слугують нам оберегом, наповнюють наші серця патріотизмом і гордістю за наш українській народ. Слава Україні!


Загальноміське святкування відбувалося під запальну концертну програму розроблену організаційним комітетом, який працює при виконавчому комітеті Світловодської міської ради.

Яскравим фаєр-шоу закінчилося офіційне святкування 30-тиріччя незалежності України у Світловодську.

0 коментарів