День села ГригорівкаДень села - справжнє свято для його мешканців, яке чекають з нетерпінням протягом всього року. Чому? Тому, що українське село вміє по-справжньому святкувати день народження своєї маленької батьківщини.

Одинадцятого вересня день села святкують в Григорівці. Справжнє українське, колоритне та автентичне свято відбулося біля приміщення григорівського Будинку культури. Святковий концерт проводився за участі талановитих мешканців села, тематичні фотозони оформлені в українській стилістиці, виставка картин видатного місцевого художника Василя Андрущенка, фестиваль вуличної їжі, частування григорівською польовою кашею за місцевою рецептурою, тематична розважальна програма для дітей, а для дорослих святкова дискотека та футбольний матч, за участі григорівських спортсменів.

Зі святом земляків привітав голова Великоандрусівської громади Аріф Різаєв, староста сіл Невкрита Надія Миколаївна, депутати Кіровоградської обласної ради Медяник Олег Грогорович та Литвиненко Михайло Володимирович, мецинати Тартикян Андраник Айкарамович та Кириченко Володимир Володимирович0 коментарів