Павлівці виповнилося 296 років!

Оновлено: 14 вер. 2021


Одинадцятого вересня жителі Павлівки святкували день народження рідного села. Урочиста частина свята відбулася в приміщенні Павлівського будинку культури, сцену якого запали хореографічно-вокальні колективи Світловодського міського палацу культури.

Зі святом павлівчан привітав голова Світловодської міської територіальної громади Андрій Маліцький, який з нагоди свята подарував старості сіл Павлівка та Вільне Володимиру Мусієнко булаву, як символ влади та великої відповідальності перед громадою, яку він очолює та представляє. Також, Андрій Маліцький та Володимир Мусієнко відзначили видатних жителів Павлівки подяками та грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради, а також цінними подарунками та квітами.

В рамках заходу, біля приміщення Павлівського будинку культури була розміщена святкова локація з батутами та різноманітними розвагами для дітей та дорослих. Різноманітні смаколики, майстри мехенді та аквагриму, смачна їжа, частування кулішем - все це було створено для незабутнього святкування дня села.

Яскраве святкування закінчилося святковою дискотекою.0 коментарів