В закладах освіти Світловодської МТГ продовжили дистанційну форму навчання


Сьогодні, сьомого листопада за головуванням очільника Світловодської міської територіальної громади відбулось термінове засідання комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки. В межах порядку денного було обговорення питання щодо продовження дистанційної форми навчання, враховуючи порушення норм температурного режиму в закладах освіти в на території Світловодської МТГ.Заступник міського голови з питань ЖКГ Максим Ільченко прозвітував стосовно температурного режиму в закладах освіти (школи та дошкільні навчальні заклади), житлового фонду міста, а також роботи котелень СП ТОВ «Світловодськпобут». Представник Світловодського відділу Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея зауважила на тому, що майже у всіх дошкільних навчальних закладах міста, згідно попереднього моніторингу було зафіксовано порушення норм температурного режиму.

Таким чином, станом на сьогодні комісією з ТЕБ та НС було прийнято рішення про продовження дистанційної форми навчання в закладах освіти Світловодської МТГ до того часу поки температурний режим буде відповідати санітарним умовам для продовження навчального процесу. Протокольно було доручено начальнику управління освіти Світловодської міської ради Ользі Меркуловій складати щоденні акти щодо стану температурного режиму в навчальних закладах для детального контролю ситуації.

Варто зауважити, що спеціалістами відділу з внутрішньої політики за зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Світловодської міської ради, був розроблений проект «Інтерактивна карта», на якій кожен мешканець Світловодська може ознайомитися з поточною ситуацією стосовно аварійних ділянок на магісталях СП ТОВ «Світловодськпобут». На карті позначені місця поривів, аварій та місця де ведуться або закінчені ремонтні роботи.

Юлія Абрамкіна
0 коментарів