У Світловодську вшанували пам’ять жертв ГолодоморівДвадцять шостого листопада громада міста Світловодська зібралась на біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів на старому міському цвинтарі.

Щороку, у четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів. Тема історичної пам'яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для живих свідків тих подій і для усіх, хто дізнався правду про штучний голод.26 листопада 2021 року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів відбувся мітинг – реквієм та покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів на старому міському цвинтарі.

У заході взяли участь перший заступник міського голови Василь Кореняк, керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Головачова, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, представники органів місцевого самоврядування та громади Світловодська.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих жертв голодоморів 1921-1923 рр., 1932 – 1933 рр. та 1946-1947 рр. Вшанувальні тематичні заходи також відбулися у закладах культури, освіти позашкільних закладах Світловодська та Світловодської міської територіальної громади.

Юлія Абрамкіна0 коментарів