Гороскоп 23 – 29 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Вам зараз важливо втримати досягнення, яких ви досягли,

але тільки не за будь-яку ціну. Виявите обережність, можливі інтриги у вас за спиною. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.


ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Надійде важлива для вас інформація, яка може поміняти найближчі плани. Але, схоже, ви були настільки захоплені роботою, що близьким бракує вашої уваги. Будьте м’ягше з ними. Проведіть більше часу разом. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - вівторок.


БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваше життя, нарешті, кардинально зміниться. Причому саме так, як вам би хотілося. Ви одержите пропозицію про нову роботу або пропозицію руки та серця, у вас з’явиться новий дім і родина. Не соромтеся проявляти сміливість і наполегливість. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.


РАК (22.06-23.07). Ви повні сил і рішучості, нестримне прагнення вперед дозволить вам змести на своєму шляху всі перешкоди. Ви зможете зробити

практично все, за що б ви не бралися. Деякі виниклі труднощі не стануть перешкодою для прояву вашого професіоналізму. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - понеділок.


ЛЕВ (24.07-23.08). Досить нудний і передбачуваний період. Ви можете розслабитися та припуститися серйозної помилки, яку потім буде складно виправити, тому при найменшому сумніві перевірте усе ще раз. В особистому житті не очікується потрясінь. Цінуйте те, що маєте. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.


ДІВА (24.08-23.09). Бажано сконцентруватися на старому й перевіреному й не прагнути до нового. Постарайтеся обіцяти тільки те, що зможете виконати, інакше ризикуєте підірвати свій авторитет. У вихідні намітьте зустрічі з друзями тв активний відпочинок. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.


ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Цей тиждень вцілому конструктивний і сприятливий для вас. Проявляйте поменше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями. У вихідні варто відправитися в подорож і побачити щось нове, розширити коло знайомств.Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - середа.


СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви завершите важливий проект, дістанете великий прибуток

і зможете розслабитися. Ситуація дозволить упорядкувати ділові зв’язки та скорегувати робоче навантаження. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.


СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період обіцяє бути щедрим на розваги й приємні зустрічі. Бажане зайнятися освоєнням чогось нового, це дозволить розширити як ваш кругозір, так і можливості й повноваження. Не бійтеся виявити відкритість і прийняти, можливо, не зовсім традиційну точку зору. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.


КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви будете з дивною завзятістю притягати чужі проблеми.Вам прийдеться швидко приймати рішення на свій страх і ризик. Частина подій будуть розвертатися зовсім не так, як ви задумали. Однак це не привід для тривог і страхів.

Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п’ятниця.


ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас може пропасти на час інтерес до питань кар’єри, замість неї на перший план може вийти прагнення до особистої волі або хоча б до ілюзорного відчуття її. Настав час відпочити. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.


РИБИ (20.02-20.03). Ви можете змінити своє життя на краще. Вихідні краще присвятити відпочинку, не приймайте серйозних рішень. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день - субота.0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі