АСТРОПРОГНОЗ 27 вересня - 3 жовтняОВЕН (21.03-20.04). Ваша манера ставити людей перед фактами залишає їм не так уже багато простору для прояву ініціативи. Не йдіть на приводу в власної самовпевненості й егоїзму, якщо прагнете уникнути непотрібних конфліктів. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сформується першочергове завдання, ви будете прагнути до нього і зможете його вирішити. Перед вами можуть відкритися нові обрії в кар’єрі, однак прийдеться пожертвувати спокоєм і відпочинком. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий час для досягнення заповітної мети. Доля

сама зробить вам подарунок, не зневіряйтеся в тому, що ви робите. У ваших силах змінити в найкращу сторону і своє життя і існування ваших близьких. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п’ятниця.

РАК (22.06-23.07). Вас захлисне потік нової інформації. Це може зіграти з вами дурний жарт: недовірливим бути неввічливо, а довіряти всьому - собі дорожче. Прийдеться шукати золоту середину та приймати важливе рішення. Сприятливий день - четвер,

несприятливий день - понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Багато планів прийдеться переглянути в корені. Однак відкриються і нові перспективи в особистому житті. Зараз необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у взаєминах. Напруга на роботі може зрости, вона буде пов’язана з обсягом нових справ і завдань. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете активно вчитися новому й спілкуватися з людьми

здалеку. Захочеться здійснити задумане. Ви відчуєте втому, вас можуть переслідувати дратівливість і незадоволеність собою, намагайтеся не проявляти гніву та не брати участь у сварках. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам добре б відмовитися від активної діяльності на користь відпочинку. Тим більше, що більша частина ініціатив і починань можуть загрузнути в нескінченних розмовах і обговореннях. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Завдяки старим зв’язкам, у вас з’явиться реальний шанс добре заробити й реалізувати важливі плани. Гарний час для бесід з начальством, ви зрозумієте, що вас цінують і навіть готові підняти зарплатню. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Для вас зараз одне з найхвилюючих питань - це питання кар’єри. І воно вирішиться на вашу користь. Постарайтеся змінити систему цінностей, і ви побачите, як зміниться ваше сприйняття світу. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Прийшов час визначитися, які з ваших ділових контактів перспективні, а які ні. Не витрачайте час на порожню балаканину. Гарний час для підтримки й зміцнення власних позицій. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ідей у вас може виявитися більше, ніж можливостей до їх реалізації. Втім, це не привід для розладу, залиште частину задуманого на майбутнє. Ви зможете з честю вийти практично зі скрутного стану. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

РИБИ (20.02-20.03). Заспокойтеся й не метушиться, пливіть за течією. У потрібний час вона сама винесе вас туди, куди потрібно. Постарайтеся раціонально витрачати ваші сили, уникайте перевантажень. Сприятливий день – четвер, несприятливий день - вівторок.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі