Гороскоп 30 серпня – 6 вересня


ОВЕН (21.03-20.04). Можливо, доля буде випробовувати вас на міцність, однак ви

подолаєте перешкоди, якщо будете вірити в себе й не станете звертати уваги на плітки й чутки. Вам не варто боятися змін. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п’ятниця.


ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Гарний час для завершення важливих справ і аналізу ситуації. Будьте впевнені у своїх силах і можливостях. Імпровізуйте, не дійте за шаблоном. Краще піти на компроміс у спірних моментах, чим втратити довіру та дружбу. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.


БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваш графік роботи оптимізують саме так, як вам хотілося. Зараз взагалі час виконання ваших бажань. Удачу обіцяють принести нові ідеї й контакти. В особистому житті зірки обіцяють серйозні зміни. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.


РАК (22.06-23.07). Не засмучуйтеся з дрібниць: оптимізм дозволить вам міняти

ситуацію в потрібному для вас напрямку. Не треба забувати, що найпростіший варіант - не завжди найкращий. Ви успішно впораєтесь з будь-яким завданням і одержите вигідну пропозицію про роботу. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п’ятниця.


ЛЕВ (24.07-23.08). Основну частину часу поглине робота. Важливо поставити перед собою мету та йти до неї, а не розпорошуватися по дрібницях. Варто влаштувати зустріч друзів і забути про проблеми. У вихідні добре б позбутися чогось старого та непотрібного. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.


ДІВА (24.08-23.09). Оптимізм допоможе вам пережити складний початок тижня. Від начальства краще триматися подалі, тому що йому не завжди подобається ваша ініціативність. Ситуація в кінці тижня буде підштовхувати вас до самостійної діяльності або до пошуку нової роботи. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п’ятниця.


ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Робота не зажадає від вас зайвої напруги, у вас з’явиться можливість частіше бувати вдома. Ви зможете переконатися у відданості тих, кого ви кохаєте. Ваші плани можуть змінитися під впливом зовнішніх обставин. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.


СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваші справи підуть набагато успішніше, якщо для реалізації своїх планів ви заручаєтеся підтримкою друзів. На вас чекає вдале рішення складних питань, прибуток і вигідні пропозиції. І Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.


СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся не відкладати важливі справи, за вас їх ніхто не закінчить. Перевірте надійність нових партнерів перш, ніж починати спільну діяльність. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.


КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не бійтеся втратити час. Поїздки, зустрічі, нові враження –

це краще, ніж одноманітність і нудьга. На роботі постарайтеся бути стриманіше, ні до чого давати їжу для пліток. Подорож, у яку ви відправитеся, може виявитися надзвичайно вдалою. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - вівторок.


ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Побоюйтеся занадто привабливих пропозицій і влесливих мов. Ви ризикуєте стати жертвою обману й маніпуляцій. Не звалюйте на себе надмірний вантаж турбот і справ. Інтуїція - зараз гарний

порадник. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.


РИБИ (20.02-20.03). Ви одержите шанс виявити свої здатності, показавши себе з кращої сторони. На роботі важливе вміння працювати в команді. Сприятливий день – четвер, несприятливий день - вівторок.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі