Гороскоп 6 вересня - 12 вересняОВЕН (21.03-20.04). Бажане зайнятися особистими справами, відклавши на час

суспільні. Для цього з’явиться більше часу й можливостей, сміливості, рішучості. Бажаючі почати нові відносини, зможуть це зробити. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Складний і непередбачений період, тому вам доведеться набратися мудрості й терпіння, щоб долати складності. Близькі люди можуть бути занадто причепливі та вразливі, постарайтеся не вступати в конфлікти, а згладити кути. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Щастя не за горами, потрібно просто в нього повірити.

Ваші зусилля не пропадуть даром, ви одержите те, про що давно мріяли. Ваші ідеї дозволять добитися успіху. Вас чекають цікаві поїздки. В особистому житті очікуються приємні зміни. Сприятливий день - субота, несприятливий день - середа.

РАК (22.06-23.07). Проблеми минулих днів відсунуться на задній план, а ваші несподівані рішення принесуть чудовий результат. Якщо ставите перед собою мету добитися кар’єрного росту, постарайтеся не упустити час. Вас чекає яскрава перемога або значний прибуток. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - середа.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша активність і рішучість принесуть плоди. Прекрасний період для поїздок, відпустки. Друзі будуть звертатися до вас за допомогою. Ви можете одержати можливість для кар’єрного росту. Справи на роботі складуться цілком успішно, Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - субота.

ДІВА (24.08-23.09). Бажане співвідносити свої обіцянки з можливістю їх виконання.

Якась неприємна інформація може внести зміни у ваші плани. Краще зосередитися на

роботі. Час сприятливий для самореалізації. У вихідні до вас можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі, які б зусилля ви не прикладали, істотних змін поки не передбачається. Але, незважаючи на це, у вас може з’явитися реальний шанс піднятися кар’єрними сходами. У вихідні постарайтеся бути уважніше до близьких людей. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете добитися будь-яких висот. Не треба весь час жертвувати собою заради інших. Гарний час для рішучих кроків у будь-якій області. Ділові переговори будуть проходити легко і вдало. Розраховуйте на великий прибуток. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий день - четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період, насичений подіями, а результати будуть залежати

від вашої розсудливості й уміння миттєво реагувати на раптові зміни. Вихідні проведіть з користю. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Найкращих результатів ви можете добитися в роботі інтелектуального характеру. Надійде важлива та необхідна для вас інформація, швидше за все, від друзів. Вислухайте опонента й не кваптеся з висновками. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Керуйтеся здоровим глуздом, намагайтеся не піддаватися

негайній спразі гострих відчуттів. Близьким людям знадобиться ваше співчуття і оптимізм. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

РИБИ (20.02-20.03). Чекає багато хаосу й плутанини, багато планів прийдеться міняти. Відкиньте дрібні деталі, сконцентруйтеся на найголовнішому.Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день - середа.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі