Чарівний та довгоочікуваний день для дітей — День Святого МиколаяВже традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят ПП «Поліна» та СФГ «Гвіса» реалізували масштабний соціальних проєкт, в рамках якого кожна дитина отримала солодкий подарунок в населених пунктах, де працюють агрохолдинги.

Для дітей це завжди радісна та щаслива мить, адже День Святого Миколая – найулюбленіше та найочікуваніше свято. Щорічно ПП «Поліна» та СФГ «Гвіса» у громадах, де має землі в обробітку, дарує смачні набори гостинців діткам у дошкільних та загальноосвітніх закладах.Напередодні великого зимового свята Святого Миколая Чудотворця Сергій Грушка від імені аграрних підприємств ПП «Поліна» та СФГ «Гвіса», а також всієї своє родини: матері Пелагія, батька Володимира та брата Олександра завітав до освітніх закладів сіл Григорівка, Подорожнє, Велика Андрусівка та Захарівка аби солодкими подарунками привітати дітей з християнським святом Святого Миколая.

Зокрема, питанням святкових подарунків займається Пелагія Ігнатівна, яка протягом десяти років опікується, аби жодна дитина в громаді не залишилася без подарунка в новорічні свята.

Сергій Грушка зауважує:

- Сьогодні, занадто важливо максимально зберегти дитинство в дитині. Дарувати приємні та радісні моменти, які ще довго будуть приносити задоволення у спогадах. Дарувати дітям подарунки в такий особливий день – це не тільки наслідування справжніх українських християнських традицій, а ще й прямий зв’язок з нашим історичним та культурним минулим. Дуже важливо виховувати підростаюче покоління на засадах людяності, добра та чуйності, а це ми можемо показати лише власним прикладом.

В Україні образ святого Миколая і традиції дарувати подарунки відроджуються. Також дедалі більше шанується традиція прояву турботи про нужденних: як у вигляді доброчинних заходів у церковних громадах, так і у світських благодійних проєктах.

Варто зауважити, що керівництво ПП «Поліна» та СФГ «Гвіса» на постійній основі надають соціальну та гуманітарну допомогу як освітнім закладам, так і для галузей культури та медицини.З кожним роком святкування Дня Святого Миколая Чудотворця набирає обертів в Україні. Тому традиція дарувати солодкі подарунки в цей день стала більш актуальною, аніж обмін подарунками в новорічну ніч. Для дітей сіл Григорівка, Захарівка, Велика Андрусівка та Подорожнє візит Сергія Грушки став справжнім святом.

- Дарувати подарунки набагато приємніше, аніж їх одержувати, - говорить Сергій Грушка.

Загалом для Захарівської школи було надано 76 солодких пакунків та 13 для вихованців дитячого садочка; 101 пакунок для дітей Григорівської школи та 16 вихованців для дитячого садочка; 127 пакунків для учнів Великоандрусівської школи та 20 для вихованців дитячого садочка; 148 пакунків для учнів Подорожненської школи та 18 для вихованців дитячого садочка. Нажаль в зв’язку з дотриманням карантинних вимог Сергію Грушці не вдалося особисто привітати кожну дитину, тому переважна більшість подарунків була передана керівникам освітніх закладів для їх подальшого розподілу.Юлія Абрамкіна0 коментарів