В Світловодську відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших державЗгідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004 в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Світловодську біля пам’ятного комплексу воїнам Афганістану відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.Світловодський міський голова Андрій Маліцький разом з заступниками, та представниками громади вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів та поклали квіти до меморіалу в знак вічної пам’яті та скорботи.

Війна в Республіці Афганістан була масштабною та трагічною. Війна тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. В Україні налічується більш ніж чотири тисячі загиблих в пісках Афгану солдат. Зараз в Україні – понад 150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.Юлія АБРАМКІНА


0 коментарів