Нові спортивні здобутки Світловодських «КОМЕТ»З 5-го по 8-ме жовтня у місті Світловодську на базі спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського проходив відкритий Чемпіонат України з баскетболу 2021-2022 років, серед команд юнаків 2007 року народження, Дивізіон «А». Суддівську колегію представляли А. Литвин та М. Кушнір, секретар змагань В. Калініченко, помічник секретаря та секундометрист Д. Власюк та оператор часу для кидка А. Корецький.

Спортивна боротьба велась серед 5-ти команд:

· КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ);

· КІВС СБК ЛЬВІВ (м. Львів);

· ОСДЮСШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне);

· СДЮШОР-5-ДФСК (м. Дніпро);

· КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси).

Формула Чемпіонату в Дивізіоні «А» така, що 14 команд вищої ліги в своїй віковій категорії (2007 рік народження), будуть приймати участь в 4-х турах змагань, які будуть тривати до кінця 2021 року. За підсумками ігор перші вісім команд потраплять в півфінал Чемпіонату. Світловодська баскетбольна команда КДЮСШ-КОМЕТИ завоювали право на участь в Чемпіонаті Дивізіону «А» абсолютною перемогою в фіналі Чемпіонату України з баскетболу Дивізіону «Б», який проходив у Світловодську з 2-го по 4-те квітня 2021 року.

- Процес з швидкісно-силової підготовки тривав кілька місяців. Команда КДЮСШ-КОМЕТИ взяла участь в кількох турнірах, а також проводили матчеві зустрічі. І завдяки підтримки Федерації Баскетболу України та враховуючи зразкову технічну базу, ми отримали можливість проведення даного Чемпіонату саме на базі нашого спортивного комплексу. В першому турі Чемпіонату «КОМЕТИ» здобули перемогу в двох іграх з відмінним результатом. – коментує тренер команди – КДЮСШ-КОМЕТИ та директор Світловодського міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського Володимир Лисак.

Результати Чемпіонату України з баскетболу 2021-2022 років, серед команд юнаків 2007 року народження, Дивізіон «А»:

- КІВС СБК ЛЬВІВ – КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ) – 81-73;

- СДЮШОР-№5-ДКФС (м. Дніпро) – КІВС СБК (м. Львів) – 82-71;

- КДЮСШ-КОМЕТИ (м. Світловодськ) - ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) – 100-77;

- СДЮШОР-№5-ДКФС (м. Дніпро) - ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) – 71-61;

- КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси) - КІВС СБК ЛЬВІВ – 66-55;

ОСДЮШОР РІВНЕНЩИНА (м. Рівне) - КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси) – 62-52.

З 26-го по 29-те жовтня спортивний комплекс імені Анатолія Тузовського буде приймати команди 2007 року народження, в другому турі Чемпіонату України з баскетболу 2021-2022 років, Дивізіон «А».

Юлія АБРАМКІНА0 коментарів