В Одессі відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад

Оновлено: 30 жовт. 2021


Марія Чорна під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, який проходив в Одессі за участі Президента України Володимира Зеленського прозвітувала про стан проходження опалювального сезону 2021-2022 років в Кіровоградській області.

- Опалювальний сезон на Кіровоградщині розпочався з 25 жовтня. На разі в регіоні працюють 327 котелень з 397-ми, це 72%, які опалюють 1119 житлових будинків. Ситуація з опаленням на Кіровоградщині стабільна. Всі міста підключені до теплопостачання. Особливих проблем немає. Триває постійний контакт з «Нафтогаз трейдингом». Надаємо всі консультації органам місцевого самоврядування. Тому, ситауція наразі стабільна. - зауважила Марія Чорна.

Серед актуального було розглянуто питання було детально розглянуто питання протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Постає одне питання: Чи тепло у ваших оселях в м.Світловодськ?


- Ми з вами сьогодні свідки чергової потужної хвилі коронавірусу, хвилі «Дельта» й появи нових штамів. Щодня – антирекорди в усьому світі, і ми не виняток. Щодня в Україні антирекорди й захворілих, і, на жаль, померлих, – зазначив Президент.

Володимир Зеленський зауважив, що втрати від пандемії за добу вже наближаються до добових втрат військових під час Другої світової війни. Тому й чиновники, і бізнес, і громадяни мають вживати заходів, щоб збільшити кількість щеплених.

- Ми розуміємо, що вихід один – вакцинація. Треба збільшувати відсоток вакцинованих людей, щоб вийти з цього колапсу. Очільники на місцях, дуже вас прошу засинати й прокидатися з цією темою, – закликав Глава держави.


0 коментарів