Молодь Світловодська побувала онлайн в освітньому центрі Верховної Ради УкраїниСьогодні, тринадцятого грудня в сесійній залі адмінбудинку відбулось відкрите онлайн-засідання за організації освітнього центру Верховної Ради України (ВРУ). В Світловодську організацією просвітницького заходу стали представники органів місцевого самоврядування на чолі з очільником Світловодської міської територіальної громади Андрієм Маліцьким, а також куратори Програми Президента України «ЗеМолодіжка» депутат Світловодської міської ради Денис Чугуєв та помічник депутата Світловодської міської ради Юлія Абрамкіна. Спікером онлайн-конференції була керівник освітнього центру Верховної Ради України Л. Герасименко. Метою зустрічі стала Парламентська просвіта щодо принципів діяльності ВРУ.Захід був спрямований на розвиток політичної грамотності серед молоді України, тому для участі в конференції була запрошена активна молодь міста Світловодська. Захід був поділений на розділи, першим з яких стала інтерактивна гра, де учасники в онлайн-режимі могли перевірити свої знання стосовно державної політики України. Другий розділ конференції проходив у форматі питання-відповіді. Де всі учасники могли під час прямого ефіру отримати важливу інформацію, яка стосувалася даної тематики.

Під час третього розділу учасникам була запропонована презентація де вони мали змогу отримати знання, які стосувалися виконавчої, законодавчої та судової гілки влади, роботи парламенту та депутатів Верховної Ради України, роботи 23-х комітетів ВРУ.

Даний захід це яскравий приклад створення умов для залучення молоді до громадського, політичного, соціально-економічного, культурного життя суспільства, популяризація ролі та важливості участі молоді у процесі державотворності та осучаснення державної політики, шляхом залучення новітніх ідей молоді. Метою молодіжної політики є створення умов для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, підвищення рівня її самостійності та конкурентоспроможності, забезпечення активної участі молоді в суспільному житті як своєї територіальної громади, так і України в цілому.В подальшому на території Світловодської міської територіальної громади планується заснування молодіжної ради та дитячого парламенту для того, аби максимально залучити молодь до важливих процесів у Світловодській міській раді, які стосуються саме розподілу бюджетних коштів в розрізі благоустрою та витрат на соціально-гуманітарну галузь, до якої відносяться саме школярі, студенти та молодіжні активісти.

0 коментарів