Світловодчанин Семен Сергієв – чемпіон України з моторалі

Шостого та сьомого листопада у Черкаській області, на базі відпочинку Перший Кордон відбувся фінал Кубка України з моторалі. В змаганнях брали участь близько 50-ти учасників з усієї країни в тому числі і світловодські спортсмени: Михайло Каюк, Семен Сергієв та Сергій Власов, які за два дні здолали більш 200 км. складної траси (пісок, гори, болото, степ, ліси, колоди.

Два дні напружених змагань і маємо чемпіона України з моторалі – Семен Сергієв на мотоциклі Yamaha UZ250F в класі Аматор став лідером фінальних змагань а за результатами трьох етапів посів друге місце. Власов Сергій на тяжкому мотоциклі KTM 990 ADVENTURE в класі турендуро за результатом дводенної гонки на 2 хвилини поступився більш досвідченому спортсмену з Житомира та завершив фінальний етап почесним другим місцем. За результатом трьох етапів Власов Сергій срібний призер чемпіоната України з моторалі. Каюк Михайло впевнено йшов до перемоги на мотоциклі Yamaha UZ250F в класі Аматор, та нажаль не розрахував паливо та був вимушений чекати дозаправку, в зв‘язку з чим закінчив перегони 10 місцем.

Вітаємо наших спортсменів зі здобутими досягненнями та маємо надію що в нашому місті хлопці і надалі будуть розвивати цей тяжкий вид спорту!