У Світловодську почала свою роботу резиденція Святого МиколаяДовгоочікувана подія поклала початок новорічним святам у Світловодську - на центральній площі, біля приміщення адмінбудинку, було відкрито головну ялинку міста.

Дев’ятнадцятого грудня на центральній площі міста Світловодська відбулося святкове театралізоване дійство з нагоди Дня Святого Миколая. Для дітей та громади було презентовано тематичну святкову програму за участі творчих працівників управління культури та туризму Світловодської міської ради. З нагоди свята було відкрито головну ялинку міста, а також резиденцію Святого Миколая в межах якої почала свою роботу святкова торгівля, атракціони та тематичні розваги для дітей, яка буде працювати до 9 січня 2022 року, включно.

Під час святкового концерту до громади міста звернувся Світловодський міський голова Андрій Маліцький. Андрій Іванович привітав громаду з Днем Святого Миколая та побажав найважливіших звершень для кожного українця.

Варто зауважити, що згідно з затвердженою організаційним комітетом виконавчого комітету Світловодської міської ради програмою святкових заходів в новорічну ніч (01.01.2022 р.) о 2:00 годині ночі відбудеться святковий тематичний концерт, а також буде працювати резиденція Святого Миколая.0 коментарів