ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ БОРОТЬБИ З МУРАХАМИВ ВАШІЙ ОСЕЛІ


Мурахи – далеко не найприємніші гості в будинку. Ці дрібні і неприємні істоти швидко плодяться, тому потрібно вивести їх скоріше. Позбутися мурашок в будинку допоможуть засоби для боротьби з комахами. Причому ефективними можуть виявитися не тільки спеціалізовані рішення, а й народні. Інформатор підкаже вам, як без виклику спецслужб розпрощатися з цими неприємними персонажами.

Поставтеся до цього питання серйозно, так як комахи є переносниками небезпечних мікробів. Причому мурахи в будинку можуть виявитися навіть при ідеальному порядку. Якщо ви виявили більше двох мурах в квартирі, боротися з ними потрібно негайно.

Методи мурашиної дезінсекції:


СОДА

Якщо неподалік від вашого житла завівся мурашник або гніздо цих комах, то найбезпечніший спосіб для боротьби з ними – харчова сода. Вона не зашкодить ні людям, ні домашнім улюбленцям.

Підготуйте розчин:

– В 1 л гарячої води додайте 3 столові ложки соди. Збовтайте.Залийте в мурашник або знайдене гніздо. Накрийте содовий ґрунт щільною тканиною.


НАШАТИР

Чим труїти домашніх мурашок ще? Спробуйте нашатир. Пахучий аміак швидко вивітрюється, а комахам селитися на оброблену ділянку ще довго не захочеться.

Корисні властивості нашатирного спирту для боротьби з мурахами: відлякує запахом; призводить до опіків і набряків; паралізує; вбиває.

Як готувати цей дезінсектор: Закип’ятіть 8 л води. Коли охолоне, додайте в неї нашатирний спирт (1 столову ложку). Дайте розчину настоятися протягом 20 хвилин. Залийте суміш в місця скупчень мурах, коли вона стане однорідною.


СІЛЬ

Шукаєте найпростіший спосіб, як позбутися від мурах з крилами в будинку народними засобами? Що може бути простіше солі?

Ніякі витончені сорти використовувати не варто. Щоб вигнати непроханих гостей, знадобиться звичайна сіль, яку ми кожен день вживаємо з їжею. Посипте нею поріг, підвіконня та інші місця, де бігають помічені вами шкідники.


ДІГТЯРНЕ МИЛО

Позбутися від мурах в будинку народними засобами можна за допомогою перетертого дігтярного мила. Воно не має неприємного для людини запаху, відмінно допомагає в боротьбі з комахами–шкідниками.

Як правильно підготувати розчин з дігтярне мила: Закип’ятіть 2 л води. Подрібніть мило.

Коли остудите воду, додайте туди 25 г мила. Перемішайте. Додайте соду (теж 25 г). Перемішайте. Залийте розчин в мурашник або знайдене гніздо.


БОРНА КИСЛОТА

В боротьбі з комашками борна кислота застосовується в різних поєднаннях. Можете придбати у вигляді порошку, який міститься в невеликих пакетиках.

Завдання інших продуктів, з якими ви будете змішувати це засіб, залучити шкідників ароматом. Нічого не підозрюючи, комахи приповзуть підкріпитися, навіть не розуміючи, що стануть згодом носіями отруйної речовини.

Рецепт застосування борної кислоти з метою опору мурашкам:

Підготуйте чверть склянки води. Додайте туди цукор і 5 г борної кислоти. Змішайте. Одержаний розчин викладіть на кришечку з–під судочка або баночки і розмістіть біля джерел вологи або біля сміттєвого бака.

У комбінації з борною кислотою можуть використовуватися й інші продукти: мед; варення; варення; картопляне пюре; м’ясний фарш – 3 столових ложки на одну чайну ложку борної кислоти.

Краще змішати і цукор, і перераховані вище продукти для поліпшення ефекту. З пюре або м’ясного фаршу сформуйте невеликі кружечки, після розкладіть їх по стежці, де зазвичай бігають мурашки. Це дозволить заготовити для комах–шкідників максимально ароматні пастки, які допоможуть їх винищити.


ДРІЖДЖІ

Підготовка протикомашиного дріжджового розчину:

Покришіть дрібні крупинки дріжджів в мисочку – до 100 г. Додайте 100 г цукру. Залийте теплу, але не гарячу воду. Перемішайте. Коли заготовка стане схожа на кашу, зліпите з неї невеликі кульки і розкладіть в місця, де бувають мурахи.

Для поліпшення ефекту додайте в дріжджовий розчин ще якісь солодощі, так як ці комахи їх люблять. Наприклад, цукор або мед.

0 коментарів