На щопонеділковій нараді обговорили головні аспекти тижняВ нараді взяли участь Світловодський міський голова разом з профільними заступниками та представниками управлінь Світловодської міської ради.

Розпочали засідання постійної наради понеділка з заслухання статистистичних даних стосовно захворюваності на COVID-19, від начальника управління охорони здоров’я Євгена Яковенка. На ранок 18 жовтня статистика захворюваності по Світловодській міській територіальній громаді сягнула 35 зафіксованих випадків захворювання на COVID-19 (це на 10 випадків більше аніж минулого тижня). Шість осіб перебувають на лікуванні в Олександрії та Знам’янці, а решта хворих знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

Враховуючи загострення ситуації з розповсюдження COVID-19, а також низький температурний режим в закладах освіти, від 18 жовтня в освітніх закладах Світловодської міської територіальної громади впроваджується дистанційна форма навчання.

Минулого тижня вулицями Світловодська крокувала загальноміська толока. В рамках заходів з прибирання опалого листя та вуличного сміття були прибрані, як головна вулиця міста, та зокрема багато місць загального користування. Під час обговорення даного питання в рамках наради, очільниками Світловодської МТГ було прийнято рішення щодо продовження ряду заходів по очищенню територій міста Світловодська та населених пунктів територіальної громади.

Одним із нашумілих питань є побудова на території Світловодського міського парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка сучасного скейт-парку. На сьогодні розпочаті роботи з асфальтування, а також розпочаті тендерні торги, які будуть тривати до 20-го жовтня, після проведення аукціону розпочнеться переговорна процедура . Це вже 5-та процедура з питання зміни технічного завдання по виконанню будівельних робіт.

На цьому тижні розпочинається робота депутатських комісій щодо попереднього розгляду питань порядку денного чергової 21-ї Сесії Світловодської міської ради. Весь тиждень депутати Світловодської міської ради відповідно до повноважень профільних комісій розглянуть питання житлово-комунального, фінансового, соціального, економічного, гуманітарного та юридичного спрямування.

Детально обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років та заповнення внутрішньо-будинкових мереж водою, та виявлення проблемних ділянок з подальшим усуненням недоліків та ймовірних поривів магістральних мереж СП ТОВ «Світловодськпобуту».

Юлія АБРАМКІНА0 коментарів