ШАНОВНІ жителі Великоандрусівської громади!З повагою Любов Замкова


ШАНОВНІ жителі Великоандрусівської громади!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем державного прапора та Днем незалежності України! Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Цього року День незалежності особливо важливий для нас усіх – ми відзначаємо 30-річчя нашої молодої держави! Ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе для утвердження української держави. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни. Ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!

З повагою Любов Замкова, депутат олександрійської районної ради, керівник ТОВ "Агрофірма Федірки"


0 коментарів