Актуальні питання опалювального сезону 2021-2022 років


Враховуючи значне затримання початку опалювального сезону 2021-2022 років у Світловодську четвертого листопада за ініціативи очільників міста було проведено ряд заходів спрямованих, як на виявлення недоліків на магістралях СП ТОВ «Світловодськпобут» так і на роз’яснювальну роботу серед представників ОСББ та керуючих компаній міста.

Таким чином, за головуванням заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Максима Ільченка, представників УЖКГ та депутатів Світловодської міської ради було здійснено комісійне обстеження аварійних ділянок тепломереж, а саме місця найбільших поривів теплотрас у місті Світловодську. Станом на четверте листопада було оглянуто близько двадцяти ділянок на яких проводилися ремонтні роботи. Варто зазначити, що стан теплотрас у місті знаходяться в незадовільному стані через зношеність.

Цього ж дня відбулось засідання робочої групи з підготовки економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Крістіна Ахтирська зауважила на тому, що СП ТОВ “Світловодськпобут” подали нові, доопрацьовані, розрахунки тарифів, в яких (згідно протоколу засідання) були виключені зі складу структури 4% рентабельності та підписаний розрахунок вартості різниці в ціні газу за опалювальний період 2020-2021 рр.

Також було зменшено й кількість штатних працівників та перераховано вартість газу відповідно до умов Меморандуму, укладеного 30.09.2021 р. Різницю в ціні газу для бюджетних, релігійних та інших споживачів перераховано відповідно до фактичних об’ємів газу, які були використані в попередньому опалювальному періоді, що було підтверджено актами приймання-передачі природного газу з НАК “Нафтогаз України”.

Після засідання робочої групи з питань опалення міський голова Андрій Маліцький, а також заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Максим Ільченко провели відкрите засідання з головами ОСББ та управляючих компаній, де голова громади поінформував присутніх про стан справ, а також ініціював взаємну співпрацю і налагодження оперативної роботи для швидкого вирішення проблемних питань.

П’ятого листопада під час засідання виконавчого комітету було розглянуто та підтримано питання встановлення СП ТОВ “Світловодськпобут” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Таким чином місто Світловодськ отримало наступні тарифи на опалювальний сезон 2021-2022 років: для потреб населення (2985,20 грн./Гкал (з ПДВ), для потреб бюджетних установ (5284,49 грн./Гкал (з ПДВ), для потреб релігійних організацій (7090,28 грн./Гкал (з ПДВ), для потреб інших споживачів (7921,98 грн./Гкал (з ПДВ).

Юлія Абрамкіна0 коментарів