Шановні земляки Щиро вітаю вас з Днем захисника України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Ці Свята дуже тісно пов’язані між собою. Богородиця завжди була символом українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів було святковим днем захисників Вітчизни, тому Президент України своїм Указом з 2015 року встановив 14 жовтня – державне свято День захисника України.

Від щирого серця вітаю Україну з Днем захисника, зі святом святої Покрови Пречистої Богородиці та з Днем Українського козацтва! Зичу здоров'я, миру й добробуту кожній людині та кожній родині. Бажаю всім віри й любові, сили духу й волі до перемоги. Вагомих і щедрих здобутків нам на благо Українського народу в ім'я процвітання України! Хай допомагає нам у цьому високе заступництво Пресвятої Богородиці!

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

З повагою Володимир ПЕТРОВ,

депутат Світловодської міської ради.

0 коментарів