Створене власними руками цінується вище

Ремонтні роботи дорожнього покриття по вул. Миру в напрямку Ревівської дамби завершено!

До цього масштабного проєкту, ініціатором якого виступив депутат Світловодської міської ради Володимир Петров, долучилися десятки небайдужих підприємців, сільгоспвиробників, простих громадян міста.

Зібравши гуртом чималу суму коштів, вдалося відремонтувати відрізок дороги від вул. Робочої аж до автозаправки «UPG» по вул. Миру, а місцями – навіть покласти новий асфальт. Окрім цього, завершено роботи по вул. Д.Чижевського (Островського) та на перехресті з вул.Миру, покладено новий шар асфальтобетонної суміші по вул. Миру від вул. Автозаводської у напрямку Ревівської дамби. У тісній співпраці з міською владою, зокрема, за підтримки Світловодського міського голови Андрія Маліцького, вдалося реалізувати ще один проєкт – провести капітальний ремонт доріг на Алеї Миру.

Наразі тривають ремонтні роботи дорожнього покриття вул. Рибальської (вниз від вул.Миру). Завдяки такій роботі міські дороги стали набагато кращі. Окрім доріг, Володимир Петров звертає увагу і на комфорт мешканців міста. Так, за його ініціативи та фінансової підтримки було встановлено чимало автозупинок. І робота в цьому напрямку не припиняється. Так, проведено асфальтування території зупинки громадського транспорту по вул. Автозаводській.

Стару зупинку демонтували, щоб на заасфальтованому майданчику встановити нову – більш простору. Також заасфальтовано під’їзний «карман» до зупинки «Тепличний комбінат» та підготовлено місце для зупинки по вул. Автозаводській. Найближчими днями там буде встановлено нову зупинку для зручного очікування пасажирами громадського транспорту. – Роботи по ремонту дорожнього покриття тривають не один тиждень. Тут трудяться і в будні, і в вихідні. Хочеться встигнути все зробити до дощів і осінніх холодів. А об’єми, як бачите, немаленькі. Хочу висловити найтепліші слова вдячності всім учасникам цього проєкту! Результат нашої спільної праці ви бачите самі.

Радує те, що навіть звичайні жителі нашої громади долучилися до ремонту доріг – кожен вніс свій посильний вклад у спільну справу. Це перший такий масштабний проєкт, який ми реалізували, об’єднавшись в одну команду. Але я переконаний: попереду будуть й інші. Щоб робота зрушила з місця, не треба чекати від когось допомоги чи першого кроку – треба діяти самим. Ми спробували, і в нас вийшло. Я щодня був на місці проведення робіт, особисто контролював укладання асфальту. Роботи проводилися якісно, тому і служитиме це асфальтне покриття довго. В цьому я переконаний, – говорить Володимир Петров. Важливо те, що Володимира Петрова підтримують мешканці Заводського мікрорайону м. Світловодська. За закликом свого депутата вони виходять на толоки, озеленюють прибудинкові території, створюють сквери. А це неабияк об’єднує громаду у спільному прагненні, адже всім відомо: те, що створене власними руками, цінується вище.
Світлана Калугіна.

0 коментарів