Центральну площу Світловодська запалював рок-гурт з Берліну «Brainwashed»

Оновлено: 30 вер. 2021Наразі, триває тур по Україні, який продовжиться до 9 жовтня.

Рок-концерти гурту «Brainwashed» проходять на безкоштовній основі. Варто зауважити, що подібні тури по Україні проходять вже протягом 10 років.

Назва колективу «Brainwashed», що грає християнський NU Metal, дослівно перекладається з англійської мови як «промивка мізків». Самі музиканти пояснюють назву групи тим, що в наш час майже кожен піддається впливу тенденцій, маніпуляціям своєї епохи, і вже ледве можна розрізнити, що добре, а що погано, і навіщо взагалі варто жити.

Варто зауважити, що учасники гурту на чолі з солістом Єдхардом Бауманом (який є другим пастором в одній із Берлінських церков), активно впроваджують волонтерську діяльність на теренах Германії, надаючи допомогу бездомним дітям в якості продуктів харчування, наметів, матраців та важливих для життя на вулиці речей. Під час пандемії, спричиненої вірусною інфекцією SARS-CoV-2, який викликає COVID-19, учасники гурту забезпечували представників малозахищених верств населення індивідуальними засобами захисту (антисептиками та масками) від коронавірусної інфекції

Розігрівали Світловодську сцену українські фронтмени з Луцька «ONE LIGHT INSIDE».

0 коментарів