Шляхи вирішення питання затримки опалювального сезону в СвітловодськуСьогодні, першого листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради. Передумовою засідання стало термінове затвердження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021-2022 рік.

З даного питання доповідала начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Крістіна Ахтирська, яка наголосила на підтриманні даного рішення, що дозволить в найкоротші строки отримати від СП ТОВ «Світловодськпобут» нові розрахунки тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.Таким чином членами виконавчого комітету попереднє рішення виконавчого комітету від 30.04.2021 №309 «Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021-2022 рік» вирішили вважати таким, що втратило чинність та погодили річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплової енергії СП ТОВ «Світловодськпобут» на 2021-2022 рік (згідно поданих додатків).

Останнім пунктом даного проекту рішення було доручення СП ТОВ «Світловодськпобут» провести розрахунки тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання з урахуванням річного плану виробництва транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплової енергії на 2021-2022 рік, згідно з додатком до даного рішення.

Варто зауважити, що в п'ятницю очільниця Кіровоградської ОДА на Всеукраїнському Конгресі місцевих та регіональних влад, який проходи в Одессі прозвітувала перед Главою держави про готовність Кіровоградської області до опалювального сезону 2021-2022 рр.. Ствердження спровокувало велику активність населення у соцмережах, враховуючи ситуацію з опалювалиним сезоном на території Світловодської МТГ. Тому сьогодні вранці відбулася термінова спільна нарада очільників Світловодської міської територіальної громади з керівництвом СП ТОВ «Світловодськпобут», представниками обласної державної адміністрації – заступником голови ОДА С. Поліщуком та директором департаменту житлово-комунального господарства ОДА О. Довжук, а також представниками депутатського корпусу, правоохоронних та органів місцевого самоврядування.В рамках наради були обговорені шляхи термінового розблокування питання затримки старту опалювального сезону в Світловодську, яка виникла саме з причини відсутності затверджених тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Враховуючи те, що членами виконкому було підтримане питання затвердження річного плану теплогенеруючого підприємства міста Світловодська, наступним кроком очікується прийняття тарифів. Стосовно технічної складової питання, то керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» стверджує, що всі котельні міста готові до старту опалювального сезону.


0 коментарів