Лобіювання власних інтересів та лайка – ось таке обличчя депутатів Світловодської міської радиСьогодні, двадцять п’ятого січня було відкрито засідання чергової 26-ї сесії Світловодської міської ради, нажаль депутати так і не перейшли до розгляду питань порядку денного, навіть більше того, сам порядок денний в цілому затверджено не було. Пленарне засідання було заплановано на десяту годину ранку і близько трьох годин, з початку засідання було заслухано кілька заяв та звернень. Зокрема, увага депутатів була прикута до гострих виступів депутатів від фракцій «Європейська солідарність», «За майбутнє» та «Батьківщина».Таким чином під час заяви депутатки від партії «За майбутнє» Олени Жмуріної, депутат від партії «Європейська солідарність» Роман Шумейко відпускав в сторону депутата від партії «Слуга народу» Максима Бакуменко нецензурні зауваження, що глибоко обурило представників громадськості, які були присутні в сесійній залі, а також глядачів, які спостерігали за засіданням сесії в прямому ефірі на офіційному каналі Світловодської міської ради.

Варто зауважити, що поки «активні» депутати обговорювали більш нагальні питання, аніж проекти рішення порядку денного, без розгляду залишилися нагальні питання місцевого господарства, фінансів, врегулювання архітектурно-земельних відносин, а також питань які стосуються галузей медицини та освіти. Очільник Світловодської міської територіальної громади Андрій Маліцький неодноразово звертався до депутатів з закликом до затвердження порядку денного, та початку роботи депутатського корпусу, на що отримав відповідь від депутата від партії «Батьківщина» Романа Домбровського:

- Якщо ви не включите до порядку денного проект-рішення, який стосується введення до виконавчого комітету нових представників, ми голосувати за порядок денний не будемо!

Мова йде про проект-рішення міської ради, стосовно введення до нового члену до виконавчого комітету Світловодської міської ради від Світловодської спілки учасників АТО. Така практика роботи вже була застосована при минулій каденції, але автор сьогоднішнього проекту рішення Віталій Юшко вирішив додати до загальної чисельності членів виконкому не тільки представника від спілки воїнів АТО, а ще й представника від громадськості в особі Ігоря Кирилова. Пропозиція не задовольнила переважну більшість депутатського корпусу, тому, аби досягти поставленої мети будь-яким чином депутати Віталій Юшко та Роман Домбровський на широкий загал заявили, як власну так і партійну позицію щодо даної ситуації.

Таким чином, переходячи до голосування за порядок денний в цілому були набрані всього 15 голосів, що унеможливило подальшу роботу депутатського корпусу й пленарне засідання сесії було перенесене на невизначений термін.

Варто зауважити, що депутат це делегований представник від громади, який діє на користь виборців, а не зриває пленарні засідання намагаючись лобіювати власні інтереси. Поки громада чекає на прийняття важливих сесійних питань деякі депутати Світловодської міської ради продовжують діяти проти своїх виборців.Юлія АБРАМКІНА0 коментарів