У СФГ «Гвіса» відбувся аграрний захід за участі спеціалістів компанії «LIDEA».
Третього вересня на базі агрокомплексу селянського фермерського господарства «Гвіса» в селі Подорожнє, за участі представників компанії «LIDEA», відбулась презентація гібридних видів соняшника та кукурудзи.
Навесні директор СФГ «Гвіса»

Володимир Грушка та головний агроном

Олександр Грушка ініціювали співпрацю з одним із європейських лідерів насіннєвих компаній «LIDEA». Минулого року EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group об’єдналися в один комерційний бренд «LIDEA», задля розвитку сталого сільського господарства.


«LIDEA» – сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, впізнаваний фермерами. «LIDEA» пропонує широкий асортимент продукції та послуг для покращення рентабельності фермерських господарств. Новий підхід бренду – пропонувати сталі мультикультурні рішення для фермерів. Компанія займається реалізацією насіння наступних культур: кукурудзи, соняшника, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових, бобових та покривних культур. «LIDEA» відповідає вимогам ринку завдяки розвитку актуальних та потенційних трендів агроіндустрії (харчування, кормів, біоенергетики та взаємодії з переробниками).

Враховуючи нестабільні погодні умови, від яких передусім залежить врожайність посівів, сьогодні насіннєві компанії пропонують використовувати гібридні види насіння, для убезпечення врожаю від засухи та шкідників. Враховуючи потужну засуху 2020 року, під час якої аграрії Світловодщини зазнали чималих втрат (особливо постраждали посіви імпортних сортів кукурудзи), директор СФГ «Гвіса» Володимир Грушка для того, аби на практиці зрозуміти, які види гібридних видів насіння та кукурудзи краще підходять для клімату та видів ґрунтів Світловодщини залучив до співпраці спеціалістів компанії «LIDEA». В результаті чого, на полях СФГ «Гвіса» були висіяні кілька десятків вітчизняних видів насіння соняшника та кукурудзи.

Третього вересня Андрій Пархомчук директор південного регіону компанії «LIDEA» та представник компанії «LIDEA» в Кіровоградській області Анатолій Коптєв, взяли участь в аграрному заході спрямованому на представлення врожайності гібридних вітчизняних видів насіння кукурудзи та соняшника, які були висіяні на полях СФГ «Гвіса». В заході також взяли участь представники фермерських господарств Світловодської міської територіальної громади, Олександрійського та Онуфріївського району.


Під час заходу, спеціалісти «LIDEA» детально розповіли про кожен вид насіння, а також надали роз’яснення, щодо відповідності даних гібридних видів насіння вимогам ринку завдяки розвитку актуальних та потенційних трендів агроіндустрії (харчування, кормів, біоенергетики та взаємодії з переробниками).

- Мета цього заходу, це отримання результатів експерименту з висіву насіння різних видів та культур на території сільських господарств Світловодщини. Адже для місцевих аграріїв важливе розуміння, які саме насіннєві культури є найурожайнішими для нашої місцевості. Переконатися в якості, прибутковості або стійкості до засухи можна лише на практиці. Тому, сьогоднішня подія – це пілотний проєкт для СФГ «Гвіса», ПП «Поліна», та гарний приклад для інших фермерських господарств нашого регіону. – коментує подію комерційний директор СФГ «Гвіса» Сергій Грушка.
0 коментарів