Віктор Вихрист: Бокс і я – одне цілеДвадцять четвертого жовтня на базі Світловодського міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського відбувся спортивний захід за організації Світловодської Федерації силових видів спорту «Легіон» та підтримки Світловодського міського голови Андрія Маліцького. Даний захід спрямований на популяризацію силових видів спорту, а саме боксу серед молоді міста Світловодська та міської територіальної громади.

Професійний майстер-клас з боксу провів багатократний чемпіон України та чемпіон Європи, а також видатний світловодчанин Віктор Вихрист. В рамках заходу Світловодський міський голова разом з керівником ГО "ФСВС "ЛЕГІОН" Євгеном Сікорським відзначили нагородними листами Віктора Вихриста за популяризацію спорту та розвиток молоді.

Потренуватися з професійним боксером прийшли понад сотня світловодських юних спортсменів, а також гості з міста Кременчук та сусідніх населених пунктів.

- Сьогодні Федерація силових видів спорту «Легіон» проводить спортивний захід до участі в якому наші тренери запросили відомого боксера, який представляє Світловодщину на світовій арені боксу Віктора Вихриста. Проведення таких заходів, це мотивація для спортсменів, які вже активно ведуть свою професійну діяльність, так і для початківців, яким подібні тренінги послугують прикладом для власних спортивних здобутків.говорить голова ГО "ФСВС "ЛЕГІОН" Євген Сікорський.

Віктор Вихрист наш земляк, народився у Власівці. В своєму арсеналі має чималу кількість спортивних здобутків: срібний призер Чемпіонату України у надважкій вазі (понад 91 кг) (2016 рік); Чемпіон України України у надважкій вазі (понад 91 кг) з 2013 по 2015 рік; Чемпіон Європейських ігор у надважкій вазі (понад 91 кг) (2019 рік); Чемпіон Європи у надважкій вазі (понад 91 кг) (2017 рік). Останній бій Віктора Вихриста відбувся 9 жовтня 2021 року в Лас-Вегасі, Невада. Бій з суперником Майком Маршалом закінчився перемогою з рекордом 8-0.

Віктор Вихрист розповів нашому часопису про те, яку саме роль відіграє бокс в його житті:

- Я пам’ятаю, як вперше відвідав тренування, на парному спарингу моїм суперником був юнак, який вже кілька років займався боксом, і відверто кажучи, мені добре прилетіло від нього на горіхи. - з посмішкою згадує пан Віктор.Але тоді мене це не пригнітило, а навпаки додало мотивації розвивати свій потенціал саме в цьому виді спорту. Взагалі, бокс і я – це одне ціле. Я прагну займатися цим все життя. Сьогоднішній майстер-клас проводиться задля мотивації дітей, розвиватися та реалізувати себе в боксі, але для мене це не менша мотивація, адже в моєму житті не було такого досвіду тренувань з Чемпіоном. Для дітей це яскрава подія, і приклад для наслідування, а для мене велика честь бути тут і сьогодні надихати та мотивувати. Я бажаю як початківцям так і спортсменам, які вже в своєму житті вдало стартували в боксерській кар’єрі, ніколи не зупинятися на досягнутому, а цілеспрямовано та впевнено крокувати рингом до своєї мети.

Юлія АБРАМКІНА

0 коментарів