У Світловодську відбувся четвертий тур Чемпіонату України з баскетболу, Дивізіон «А»З сьомого по десяте грудня на базі Світловодського міського спортивного комплексу імені Анатолія Тузовського проходив четвертий тур Чемпіонату України з баскетболу сезону 2021-2022 років, серед команд юніорів 2007 року народження, Дивізіон «А».Цього разу до Світловодська завітала команда школи олімпійського резерву БК «Дніпро» СДЮСШОР-5-ДФКС, баскетбольні клуби «Політехнік» - команда ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна та «JUNIOR» - команда ДЮСШ-7-JUNIOR з міста Харків, місто Черкаси представляла команда КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ та місто Кропивницький КДЮСШ-4, і команда господарів Чемпіонату КДЮСШ-КОМЕТИ місто Світловодськ.

Команда КДЮСШ-КОМЕТИ зіграла три гри, в одній з яких здобула ключову перемогу над супротивником ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна, що автоматично дозволяє світловодській команді взяти участь в п’ятому турі Чемпіонату України з баскетболу, який буде проходити в місті Дніпрі з 23 по 26 грудня 2021 року.

На даному етапі команда КДЮСШ-КОМЕТИ має в своєму арсеналі 5 перемог та 4 поразки, та ділить 6-7 місце з командою СДЮСШОР ім. Б. Литвака з міста Одесса. Це неймовірний показник цілеспрямованості та професійності юних світловодських спортсменів, які засвідчили місто Світловодськ на всеукраїнському рівні.

- Команда КДЮСШ-КОМЕТИ представляє наш територіальний осередок на рівні з командами, які є учасниками професійних баскетбольних клубів та вже кілька сезонів грають у вищій лігі та мають у своєму командному складі представників зі всеукраїнської збірної команди з баскетболу. Минулого сезону наша команда стала Чемпіонами України в Дивізіоні «Б», що стало показником професійної та якісної гри наших спортсменів. Я впевнений, що у кожного члена команди КДЮСШ-КОМЕТИ велике спортивне майбутнє. говорить тренер команди КДЮСШ-КОМЕТИ та директор Світловодського МСК імені Анатолія Тузовського Володимир Лисак.Також, Володимир Лисак висловив щиру подяку учасникам команди КДЮСШ-КОМЕТИ та їх батькам за активну спортивну діяльність, меценату Віктору Королю та головному інформаційному партнеру Чемпіонату газеті «Вісті Світловодщини».

Суддівську колегію Чемпіонату представляли: секретар змагань Вадим Калініченко, секундометрист Дмитро Власюк, оператор часу для кидка Владислав Сапсай, старший суддя Максим Кравець, суддя Максим Кушнір.

Результати четвертого туру Чемпіонату України з баскетболу сезону 2021-2022 років, серед команд юніорів 2007 року народження, Дивізіон «А».

КДЮСШ-4 (Кропивницький) 78 – 62 ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна (Харків)

КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ 52 - 60 СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро)

КДЮСШ-4 (Кропивницький) 83 - 52 СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро)

ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків) 75 – 62 КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ

ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна (Харків) 66 – 67 КДЮСШ-КОМЕТИ (Світловодськ)

СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) 73 - 69 ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків)

КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ 64 - 57 ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна (Харків)

КДЮСШ-4 (Кропивницький) 83 – 60 КДЮСШ-КОМЕТИ (Світловодськ)

КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ 42 - 72 КДЮСШ-4 (Кропивницький)

КДЮСШ-КОМЕТИ (Світловодськ) 89 – 77 ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків)

ПОЛІТЕХНІК СДЮСШОР Україна (Харків) 60 – 77 СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро)Юлія АБРАМКІНА
0 коментарів