Мінрегіон заявляє, що лише в 4-х житлових будинках Світловодська відсутній теплоносійЗаступниця міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська, яка відвідала Світловодськ кілька тижнів тому під час брифінгу зауважила, що:

- Громади отримають субвенцію з держбюджету згідно з умовами Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону.Мова йшла про громади з низьким індексом податкоспроможності отримають субвенцію з держбюджету задля сталого проходження опалювального сезону. З метою забезпечення цієї умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, зареєстровані зміни до Закону “Про Державний бюджет на 2021 рік”.

Також Наталія Хоцянівська під час промови зауважила на Світловодську, говорячи, що в місті лише в чотирьох житлових будинках є складнощі з подачею теплоносія.Чи так це насправді, відомо тільки громаді міста. Станом на 28 листопада котельня №2 знову не в змозі надавати теплоносій. В житлових будинках по вулиці Героїв України (від міського парку культури та відпочинку Т. Шевченка до центральної площі міста), відбувся черговий злив води з мереж.

Повна інформація з мінрегіону за посилпанням: https://www.minregion.gov.ua/press/news/gromady-otrymayut-subvencziyu-z-derzhbyudzhetu-zgidno-z-umovamy-memorandumu-shhodo-stalogo-prohodzhennya-opalyuvalnogo-sezonu-nataliya-hoczyanivska/0 коментарів