З 22 по 24 жовтня в Світловодську проходив II етап Кубку України з велокросу

Оновлено: 27 жовт. 2021З 22 по 24 жовтня в місті Світловодську паралельно проходили ІІ етап Кубку України з велокросу та Відкрита Першість з велокросу КДЮСШ №1.

Змагання проходили за організації Міністерства молоді та спорту України, Федерації велосипедного спорту України, Федерації велосипедного спорту Кіровоградської області, а також Управління молоді та спорту Світловодської міської ради.

Протягом трьох днів 171 спортсмен з Черкаської, Донецької, Полтавської та Кіровоградської області в естафетних та групових гонках змагалися за спортивні титули в своїх вікових категоріях. Варто зауважити, що в даному спортивному заході брали участь спортсмени, які на професійному рівні займаються велоспортом.Серед основних організаторів спортивного заходу у Світловодську були директор КДЮСШ №1 Василь Мороз, тренер з велоспорту Антон Пустовіт. Суддівська колегію очолювала головний суддя НК ФВСУ І. Губіна, суддя фінішу НК ФВСУ Н. Канюк, офіційний хронометрист НК ФВСУ В. Дементьєв, головний секретар НК ФВСУ I категорії Н. Каплунова. Змагання проходили за підтримки Світловодського міського голови Андрія Маліцького, компанії "Велокиїв" та ресторанного комплексу «Камелот».

Змагання проходили у різних вікових категоріях та гонках на спрощених та ускладнених маршрутах. Даний захід можна кваліфікувати, як один з відбіркових турів до Всеукраїнського Чемпіонату з велопробігу, який відбудеться після аналогічних відбіркових змагань, які вже наступного тижня стартують в Харкові, Кіровограді та Кременчуці. Призери кубків України візьмуть участь в головному велопробігу країни, аби в майбутньому українські Чемпіони представили Україну на велотрасах світового рівня.

- Такі змагання навчають дітей техніці володіння велосипедом - це найголовніше в кар’єрі не тільки спортсменів шосейних гонок, а й серед виконавців професійних трюків з велосипедом. Змагання проводяться з метою подальшого розвитку велоспорту, як на місцевих рівнях, та Україні в цілому.коментує заступник головного судді змагань, заслужений тренер України з велоспорту та заслужений робітник фізичної культури Віктор Дементьєв.

Юлія АБРАМКІНА


Інформацію стосовно підсумків змагань чекайте згодом.0 коментарів