Відключення електропостачання (оновлено)

Оновлено: 30 серп. 2021


У зв'язку з тим, що виникла заборгованість з електропостачання недобросовісних мешканців будинків Приморська 74, Приморська 38, Героїв України 67, за рішенням суду зафіксована сума 476 тис. До повного погашення обленерго відключили три гуртожитки КП "Добробут".

Керівники КП "Добробут" та представники Світловодської міської ради неодноразово збирали людей та наголошували про своєчасну сплату заборгованості, але на жаль це жодним чином не вплинуло на боржників.

За ініціативою міського голови Маліцького Андрія Івановича 27.08.21 було організовано підвіз та приготування їжі й гарячих напоїв. Також під'єднали генератори які надали ДСНС.

На сьогодні ситуація не змінилася, за допомогою ДСНС буде організовано близько третьої години підвіз їжі та генераторів по будинках на вул. Приморська 38, 74. Стосовно будинку по вул. Героїв України 67 ситуація краще, адже у них є газопостачання. КП "Добробут" намагається вирішити надзвичайну ситуацію як скоріше. Вже готуються гарантійні листи у відповідні компанії про те, що всі гроші які надходять до підприємства будуть надходити на погашення заборгованості. Стосовно боржників юристи вже працюють та подають позови на стягнення заборгованості у судовому порядку.


На офіційній сторінці Facebook міський голова повідомив:

"зібрали нараду ТЕБ та НС з приводу негайного вирішення цього питання.

Було прийнято рішення терміново зібрати сесію Світловодської міської ради для виділення фінансової (поворотної) підтримки, щоб наші мешканці не залишились в такій важкій ситуації. ДСНС виїхали на місце для тимчасового забезпечення електрикою та гарячою їжею.

Після закінчення комісії зв'язався з керівництвом КОЕК і в конструктивному діалозі обговорили наступні кроки.

За годину електропостачання до будинків було відновлено.

Дякую колегам за оперативність, ДСНС за проведену роботу, Шульзі Сергію Павловичу за допомогу та комунікацію з керівництвом КОЕК і Валентию Олегу Миколайовичу за розуміння."


30 серпня відбулася сесія Світловодської міської ради де депутатами було підтримано співфінансування КП "Добробут".

0 коментарів