Власівка відзначила 465-ту річницю з дня заснування селища

Оновлено: 30 вер. 202126 вересня у Власівці відбулося святкування дня селища. Цікава та яскрава святкова програма була розроблена за участі старостату селища Власівка та організаційного комітету Світловодської міської ради. В рамках свята на стадіоні Власівської загальноосвітньої школи №8 було організоване спортивні заходи: турніри з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу, шахів та шашок, спортивні естафети та виступи спортивних клубів. Біля Дитячого сектору Будинку культури від учнів Власівської музичної школи був презентований концерт талантів. Головний святковий концерт розпочався на сцені Власівського будинку культури урочистим привітанням голови Світловодської міської територіальної громади Андрія Маліцького та старости селища Власівки Любов Жарікової. Андрій Маліцький привітав мешканців Власівки та гостей свята з Днем заснування селища, та від щирого серця побажав процвітання, зростання економічного та промислового потенціалу, благополуччя кожній родині та мирного неба над головою.

Цього року Власівка вперше відзначає своє день народження в складі Світловодської міської територіальної громади, тому Світловодський міський голова Андрій Маліцький подарував старості селища Любові Жаріковій виріб місцевих майстрів – булаву. У сучасному розумінні булава для українців не лише історичний вид зброї, а насамперед символ влади та мужності козаків, так само як і національний символ. З простої зброї вона пройшла довгий шлях спочатку ставши гетьманським клейнодом, а в подальшому і символом президентської влади в Україні.

Тематичний святковий та урочистий концерт відбувався за участі Власівського та Світловодського будинків культури, виступи хореографічно-вольканих колективів з сіл Скельова, Озера та Павлівка, а також неймовірні концертні номери від народного колективу «Кураж» та народного цирку «Юність» з міста Кременчук.

За встановленою традицією, староста селища Любов Жарікова привітала наймолодшого жителя Власівки – Данилка Трегубенко, якому виповнилося всього місяць з дня народження, а також подружніх пар, які прожили в шлюбі 50 щасливих років.

З днем заснування Власівку вітали також високоповажні гості: помічник народного депутата України Олеся Довгого Юлія Семенюк, староста сіл Озера, Тлова Балка та Олексіївка ВасильКучугура та помічник депутата Кіровоградської обласної ради Михайла Литвиненка Олександр Рухлицький.

Святкова локація насичена різнобарв’ям розважальних осередків була розташована біля приміщення Власівського будинку культури. Власівчан частували смачною польовою кашею, приготованою на відкритому вогнищі, за індивідуальною місцевою рецептурою.

Біля приміщення Власівського будинку культури була встановлена новітня сцена на якій відбувся святковий концерт за участі талановитих місцевих вокалістів, а також зірок світловодської та кременчуцької сцени.

Яскравою несподіванкою як для господарів так і гостей свята став яскравий концерт від сучасного українського вокального поп-колективу «Авіатор», після чого молодь продовжила святкування Дня селища на запальній дискотеці.

Завершилось святкування традиційним гучним феєрверком.Юлія Абрамкіна


0 коментарів