На Світловодщині відбувся ярмарок за участі провідних підприємств регіонуМашиністів видувних машин, операторів лінії на виробництві харчової продукції, рибалок прибережного лову шукали роботодавці Світловодщини під час ярмарку вакансій, що відбувся днями у міськрайонній філії обласного центру зайнятості. По допомогу в укомплектуванні вакансій звернулись підприємства регіону: ПП «ВІКТОР І К», ТОВ «ЕРА», ТОВ «СМСЗ».

Розпочала захід Наталія Котова, провідний фахівець з питань зайнятості, яка охарактеризувала стан місцевого ринку праці, нові можливості служби зайнятості та нагадала присутнім про послуги, які надає служба шукачам роботи та роботодавцям, у т.ч. електронні.

У свою чергу, представники підприємств детально ознайомили шукачів роботи з основними напрямками діяльності підприємств, переліком вакантних посад, вимогами до претендентів на вільні робочі місця. Також надали вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та ін. Шукачі роботи активно ставили запитання щодо соціальних гарантій та оплати праці, на які отримали вичерпні відповіді.

Після обговорення основних питань було проведено співбесіди з зацікавленими шукачами роботи, трьох осіб було запрошено на підприємства для ознайомлення з умовами праці на робочих місцях та обговорення питань їхнього подальшого працевлаштування.

«Успіх будь-якого підприємства безпосередньо залежить від якісного підбору кадрів. Саме тому задля комплектації вакантних посад на підприємствах регіону служба зайнятості використовує різні форми співпраці з роботодавцями, зокрема організацію та проведення ярмарків вакансій. Така форма кооперації дає змогу роботодавцям особисто поспілкуватись з претендентами та підібрати кваліфікованих працівників», – зазначила Н. Котова.

Н. Котова, провідний фахівець з питань зайнятості Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


0 коментарів