Світловодська ЗЕМолодіжка взяла участь у всеукраїнському з'їзді змінотворців


З 5 по 8 серпня відбулась наймасштабніша подія країни у сфері молодіжної політики!

У Скадовську, на базі дитячого табору, зібрали близько 300 змінотворців. Це найактивніші учасники молодіжної Програми Президента України Володимира Зеленського - «Зе!Молодіжки» з усіх регіонів країни.

В рамках програми учасники занурювались у проектну роботу. Всі були поділені на команди та створювали проекти на обрані теми: безпека, справедливість і рівність усіх перед законом, міжнародне партнерство, електронна та ефективна країна, «Велике будівництво», інвестиційний хаб, легкий бізнес, нова економіка, освічена нація, здорова та соціально захищена нація, культура, що об'єднує, чисте довкілля.

В результаті було обрано трьох переможців:

«Молоді демократи» — загальнонаціональні онлайн-вибори учнівського та студентського самоврядування демократичним шляхом в один день.

Проект «Джобс» — універсальна допомога у працевлаштуванні вікових груп 18+ та 45+ на базі інфраструктури «Зе».

Спеціальна премія у проєкту «Зе!Лопата», який стосується Великого будівництва та передбачає створення спеціальних зон для відпочинку водіїв біля автомагістралей.

Взагалі, за ці три дні змінотворці досягли багато важливих цілей для розвитку молодіжної поітики на теренах України:

- згуртувалися та зміцнили роботу команд з різних куточків України

- показали на ділі, що означає зшивати країну;

- створили нові круті проекти, які будуть реалізовувати у майбутньому;

- навчилися новому, переймали та ділилися досвідом одне з одним;

- «стерли межі» між народними депутатами та молоддю;

А також, звичайно, подвіжували під запальний сет Давида Арахамії, який спеціально для Зе!Кемпу перетворився на Dj David Braun.

Світловодську територіальну громаду на Зе!Кемпі представляв новопризначений куратор, депутат Світловодської міської ради Денис Чугуєв. Денис Сергійович молодий та цілеспрямований активіст, який спрямовує свою роботу на розвиток молоді, як в Світловодську так і за його межами. Вже зовсім скоро молодіжний осередок Світловодщини відкриє набір для активної молоді, аби разом створювати сучасну Україну.


0 коментарів